استخدام خیاط و طراح لباس

در این قسمت که برای استخدام خیاط و هم چنین استخدام طراح لباس ، طراحی شده است،همکاران عزیز طراح لباس و خیاط از تمامی نقاط ایران میتوانید با پر کردن فرم زیر و زدن دکمه ارسال در خواست اضافه شدن به تیم گلدن ست را بدهید و در صورت تایید شدن از سوی کارشناسان ما به جمع همکاران ما خواهید پیوست و از آن پس با دریافت سفارشات شهری که در آن زندگی میکنید، شما به آدرس مشتریانی که به شما اعلام خواهد شد مراجعه خواهید کرد و سایز های مورد نیاز را اندازه گیری می کنید و بعد از آماده کردن سفارش ، آن را به دست مشتری خواهید رساند. بدیهی است که هر چه کیفیت و سرعت انجام کار و برخورد شما با مشتریان ، بهتر باشد ، در نظر سنجی هایی که از مشتریان راجع به شما به عمل خواهد آمد امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد و از مزایایی که مدیریت گلدن ست برای همکاران نمونه در نظر گرفته اند بهره مند خواهید شد.

فلسفه گلدن ست

در گذشته های نه چندان دور بسیاری از مردم برای تهیه انواع پوشاک مورد نظر خود به خیاطی ها و مراکز حرفه ای طراحی لباس مراجعه میکردند تا استادان خیاط پس از اندازه گیری دقیق، بهترن لباس و تن پوش را بصورت سفارشی برایشان آماده کنند. اما این روز ها دیگر کسی وقت اینکار را ندارد، بجز ثروتمندان و خواص که همچنان در منزل خود میزبان طراحان حرفه ای لباس هستند. این طراحان با استفاده از طرح های جدید و سلیقه خاص هر شخص لباس های مخصوصی را طراحی میکنند و با پیشرفته ترین ابزارها لباس را تهیه و با تشریفات به خدمت اشخاص ارائه میکنند!

اما امروز ما برای اولین بار شاهد شروع به کار استارت آپی هستیم که این خدمات را بصورت آنلاین برای همه مردم ارائه میکند. Golden Set  نام این مجموعه است که این روز ها محبوبیت بسیاری میان کاربران پیدا کرده است.

همکاران محترم به وسیله فرم زیر ثبت نام کنید

0 + 7 = ?